TelbesT
18 444 11 11
500 285 600
telbest@wp.pl

Telekomunikacja

Nasz zespół tworzą specjaliści w zakresie projektowania i wykonawstwa sieci telekomunikacyjnych. Dwudziestoletnie doświadczenie w branży oraz specjalistyczny sprzęt, którym dysponujemy, pozwalają nam świadczyć usługi teletechniczne na najwyższym poziomie. W naszej codziennej pracy współpracujemy głównie z operatorami telekomunikacyjnymi oraz  firmami, które realizują inwestycje budowlane (np.: drogowe), które wymagają budowy lub przebudowy sieci telekomunikacyjnych.

Usługi teletechniczne świadczymy na terenie całej Polski

Obszary naszego działania:

  • projektowanie i budowa telekomunikacyjnych sieci światłowodowych i miedzianych,
  • projektowanie torów światłowodowych,
  • kompleksowy montażu linii światłowodowych,
  • projektowanie i budowa architektury dla transmisji danych w oparciu o urządzenia aktywne
  • testowanie i pomiar torów światłowodowych,
  • budowa kanalizacji teletechnicznej, rurociągów, kanałów technologicznych i mikrikanalizacji,
  • prowadzenia nadzorów budowlanych.

Wykonujemy podziemne i naziemne ( na podbudowie słupowej) sieci światłowodowe dla potrzeb telekomunikacyjnych i teleinformatycznych, a także w celu przesyłania sygnału telewizji kablowej lub CCTV. Zapewniamy również doradztwo przy wyborze urządzeń aktywnych ich zakup, montaż i uruchomienie.

W zakres naszych usług teletechnicznych wchodzi m.in. przygotowywanie projektów, jak również dokumentacji okołoprojektowej dla budowy : dalekosiężnych linii optotelekomunikacyjnych, sieci światłowodowych FTTH oraz sieci strukturalnych wewnątrz budynków.

Świadcząc usługi teletechniczne wiemy, jak istotne jest przeprowadzanie testów oraz szczegółowych pomiarów linii światłowodowych. Poza diagnostyką i analizą wyników pomiarów oferujemy również prace konserwacyjne oraz usuwanie wykrytych awarii i usterek.

Kompleksowo zajmujemy się kwestią budowy nowych, jak również przebudowy istniejących już kanałowych lub napowietrznych sieci telekomunikacyjnych. Ponieważ dysponujemy odpowiednim sprzętem przeszkody nie stanowią dla nas rzeki, drogi, mosty czy inwestycje budowlane

Kierujemy budowami i zapewnimy nadzór budowlano-inwestorski lub jako Inwestor Zastępczy. Podejmujemy się również kierowaniem kontraktami. Nasza kadra ma wymagane uprawnienia do projektowania i kierowania robotami w naszych specjalizacjach. Dysponujemy Poświadczeniem Bezpieczeństwa wydanym przez Agencje Bezpieczeństwa Wewnętrznego w zakresie dostępu do informacji niejawnych z klauzulą: poufne, tajne i ściśle tajne

W zakresie naszych usług oferujemy przygotowanie projektów z uwzględnieniem architektury urządzeń aktywnych dla transmisji cyfrowej w oparciu o produkty wiodących producentów urządzeń teletransmisyjnych.

« poprzednia 1 następna »