string(53) "Oświetlenie Uliczne, Energetyka Nowy Sącz | TelbesT" string(77) "Usługi teletechniczne, przewierty sterowane, sieci światłowodowe - TelbesT" string(7) "TelbesT"
TelbesT
18 444 11 11
500 285 600
telbest@wp.pl

Energetyka

ZDJĘCIE DO ZAKŁADKI ENERGETYKA OBOK TEKSTU

W zakresie naszych usług znajdą Państwo projektowanie, budowę, przebudowę oraz modernizację sieci energetycznych niskiego i średniego napięcia. Naszą specjalizacją jest również oświetlenie uliczne i energetyka, wykonywane w oparciu o szczegółowe projekty i dokumentacje. Dysponujemy kompetentną, doświadczoną kadrą, która posiada odpowiednie uprawnienia w zakresie projektowania, kierowania i nadzorowania robót. Firma Telbest jest otwarta na współpracę na obszarze nowoczesnego oświetlenia i optymalnej energetyki.

Poznaj naszą ofertę obejmującą oświetlenie uliczne

Mamy bogate doświadczenie przy realizacji kontraktów drogowych, w których uczestniczymy jako wykonawca prac energetycznych i oświetleniowych. Zależy nam na tym, żeby zaawansowana energetyka obejmowała wszystkie miasta w Polsce, a nie tylko Nowy Sącz, który początkowo był jedynym terenem naszego działania. Dlatego realizujemy sieci energetyczne, dojeżdżając we wskazane miejsca. Zapewniamy profesjonalne i wydajne oświetlenie uliczne, które nie wymaga częstych wymian i znacznie ogranicza wydatki związane z prądem. Dbamy nie tylko o oświetlenie uliczne. Dla naszych fachowców istotny jest każdy aspekt wykonywanej pracy, stąd w ofercie TELBEST znalazła się także modernizacja oświetlenia. Zachęcamy Państwa do kontaktu za pośrednictwem formularza dostępnego na naszej stronie lub odwiedzin w Biurze Projektów i Realizacji z siedzibą w Nowym Sączu.