string(46) "Przewierty sterowane - Nowy Sącz, Małopolska" string(77) "Usługi teletechniczne, przewierty sterowane, sieci światłowodowe - TelbesT" string(7) "TelbesT"
TelbesT
18 444 11 11
500 285 600
telbest@wp.pl

Przewierty sterowane

JT10

Oferujemy usługi w zakresie wykonania sterowanych przewiertów horyzontalnych. Posiadamy profesjonalny sprzęt firmy Ditch Witch:

  • JT 2020,
  • JT 10,
  • JT 520.

Nasz najnowszy zakup - maszyna JT-10, wyprodukowana w 2017 r., stanowi niesamowity potencjał precyzji i tempa pracy. W ramach różnego typu inwestycji budowlanych, wykonujemy przewierty sterowane w gruntach o długości do 140 m i średnicy do 315 mm.

Maszynę JT 520 wykorzystujemy, gdy do wykonania jest krótki przewiert sterowany pod ulicami lub przewierty pod drogami jednojezdniowymi w miejscach, do których mamy ograniczony dostęp i musimy zapewnić duży promień gięcia. Maszyny JT 2020. i JT-10 pozwalają nam stosować technikę bezrozkopową na znacznie dłuższych dystansach np.: pod autostradami, torami kolejowymi, rzekami i innymi przeszkodami terenowymi.

Przewierty sterowane i przeciski o wielu zastosowaniach

Dysponujemy niezawodnym sprzętem do wykonywania przycisków pneumatycznych oraz zaawansowanych przewiertów. Wykonujemy przewierty sterowane, których cena jest zawsze dostosowana do rodzaju usługi. Posiadamy specjalistyczne krety, czyli maszyny przeciskowe z ruchomymi głowicami. Ich konstrukcja sprawia, że każdy kret do przecisków zapewnia potężną moc uderzenia.

Stosujemy też nowoczesną technologię sterowanych przewiertów horyzontalnych (HDD - Horizontal Directional Drilling). Każdy przewiert horyzontalny, którego się podejmujemy, jest odpowiednio zaprojektowany i uwzględnia najlepszą technologię wiercenia. Przewiert HDD to metoda wykorzystywana do montażu rur osłonowych, przez które prowadzone są sieci:

  • teletechniczne,
  • energetyczne,
  • gazowe,
  • wodociągowe.

JT2020_Wk_shots-2

Dzięki trzem niezależnym i wysoko wykwalifikowanym zespołom operatorów Telbest z wieloletnim doświadczeniem, gwarantujemy naszym Klientom szybkie i skuteczne wykonanie powierzonych nam zadań na terenie całego kraju. Jeśli szukają Państwo firmy, która zrealizuje przewierty pod drogami, m. in. horyzontalne przewierty sterowane lub przeciski kretem, których cena nie jest wygórowana, zapraszamy do współpracy!