string(61) "Spawanie / Łączenie Światłowodów, Cena, Cennik | TelbesT" string(77) "Usługi teletechniczne, przewierty sterowane, sieci światłowodowe - TelbesT" string(7) "TelbesT"
TelbesT
18 444 11 11
500 285 600
telbest@wp.pl

Spawanie / łączenie światłowodów

Zapewniamy usługi na najwyższym poziomie, oferując profesjonalne spawanie światłowodów i wszelkie inne prace światłowodowe, które przeprowadzamy w oparciu o naszą wieloletnią praktykę w tej dziedzinie. Wykonywane przez nas instalacje są odporne na działania mechaniczne a ich wykonanie jest realizowane we wspólnie ustalonym terminie. W ofercie Telbest znajdą Państwo m. in. łączenie światłowodów specjalistycznym sprzętem dla instalacji różnych długości. Zajmujemy się pracą na światłowodach zewnętrznych, wewnętrznych układanych tradycyjnie i w mikrokanalizacji, a cena za każdym razem jest zależna od rodzaju wykonanej usługi. Zachęcamy do zaufania profesjonalistom i powierzenia nam spawania światłowodów. Gwarantujemy solidne i trwałe spawy.

Metody łączenia światłowodów i spawanie z użyciem spawarek wysokiej klasy

Wśród popularnych metod spawania światłowodów znajduje się łączenie mechaniczne, wykorzystujące szybkozłączki oraz spawanie z użyciem łuku elektrycznego. Dysponujemy zintegrowanymi, niezawodnymi spawarkami światłowodowymi, które łączą włókna w sieciach o różnym zasięgu i ograniczają straty mocy sygnałów. Nasz sprzęt charakteryzuje się krótkim czasem spawu i wygrzewania. Spawanie światłowodów to złożony proces, wymagający wprawy. Jako doświadczeni fachowcy, mający za sobą setki udanych realizacji, nasi pracownicy rzetelnie wykonują łączenie światłowodów z pomiarem tłumienności w każdych warunkach. Przygotowaliśmy przystępny cennik, jednak cena konkretnej realizacji jest zależna od wielu czynników. Jeśli chcą Państwo zamówić usługę łączenia światłowodów, zapraszamy do kontaktu, w celu ustalenia wstępnej wyceny za spawanie oraz szczegółów. Jesteśmy w pełni dyspozycyjni i gotowi na kolejne zlecenia.